Gernétic - Somito - Zpevňující tělový krém, 150 ml

Gernétic SOMITO Zpevňující tělový krém. Zatímco se pokožka zpevňuje, působí aktivní bio výtažky na posílení buněčných struktur, a tím zvyšují pružnost a vláčnost pokožky. Pravidelnou péčí dochází k prokazatelnému zpevnění a vypnutí problémových partií. Výsledkem je neodolatelně hladká a pružná pokožka.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91425
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 150 ml
2 378,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic SOMITO Zpevňující tělový krém

Trápí Vás povolená kůže? Zpevněte ji ve dvou extra pečujících krocích:

  • KROK 1: Komplex aminokyselin – olupuje odumřelé buňky, stimuluje kožní mikrocirkulaci a zlepšuje odvádění vody.
  • KROK 2: Energizující kofein – tonizuje, formuje a zpevňuje problematická místa.

Zatímco se pokožka zpevňuje, působí aktivní bio výtažky na posílení buněčných struktur, a tím zvyšují pružnost a vláčnost pokožky. Pravidelnou péčí dochází k prokazatelnému zpevnění a vypnutí problémových partií. Výsledkem je neodolatelně hladká a pružná pokožka.

Speciální tělový krém k zpevnění pokožky se zpevňujícími účinky, dobře se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty.

Aktivní složky:

  • olej ze sladkých mandlí
  • jodidy draslíku
  • vitaminy C, K, B2, B6, D
  • proteiny, třísloviny
  • velmi aktivní výtažek vyrobený biotechnologickou cestou obsahující aminokyseliny Leucin, Arginin, Lysin a Glycin
  • kofein spojený s Palmitoyl-Carnitin

Účinky: Krém SOMITO používáme ke zpevnění pokožky. Způsobuje olupování odumřelých buněk, podporuje regeneraci kůže. Formuje a tonizuje pokožku v oblastech náchylných k ochabnutí (paže, břicho, stehna, hýždě). Při pravidelném každodenním používání se zpevnění tkání dostaví rychle.

Domácí použití: Přípravek SOMITO nanášíme po vstřebání tonika LYMPHO, případně buněčného stimulátoru VEINULO SPECIAL+, krému VASCO ARTERA, ADIPO GASTA. Aplikujeme drenáží od chodidel směrem nahoru, především na vnitřní stranu stehen, hýždě a břicho. V případě pokročilé celulitidy v prvních měsících kúry krém SOMITO nepoužíváme. Vyčkáme, až se část celulitické masy vstřebá a teprve pak přistoupíme k aplikaci krému SOMITO.

Balení: 150 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Macro 2000 - Krém na zpevnění a modelaci poprsí a dekoltu, 90 ml

Gernétic MACRO 2000 Krém na zpevnění a modelaci poprsí. Pokožce prsou a dekoltu navrací její obvyklou pevnost, elastičnost a hebkost. Má významný modelační a vypínací efekt, působí zároveň jako prevence poklesnutí prsou.
2 652,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Lympho - Zpevňující stimulační tělové tonikum proti celulitidě, 200 ml

Gernétic LYMPHO Zpevňující stimulační tělové tonikum proti celulitidě. Harmonizuje lymfatický systém a díky tomu pomáhá odstraňovat celulitidu a otoky nohou. Aktivní složky s osvěžujícím efektem (ženšen, mořské řasy) zanechávají pokožku svěží a vitální.
866,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Adipo Gasta - Zeštíhlující tělový krém, 150 ml

Gernétic ADIPO GASTA Tělový krém na zeštíhlení. Cenné složky aktivních látek aktivují vylučování toxických látek a urychlují metabolismus. Reguluje chuť k jídlu, zvláště na sladké a tučné, a pomáhá nastartovat proces spalování tuků. Navrací svůdnou štíhlost, která trvá.
2 396,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Nuclea - Regenerační a zklidňující krém, 30 ml

Gernétic NUCLEA Super Regenerační a zklidňující krém - Zastavte stárnutí jediným dotykem. Krém NUCLEA ukrývá jedinečnou trojkombinaci hedvábných proteinů, peptidů a ušlechtilých olejů. Má hluboké regenerační a hojivé účinky, významně obnovuje strukturu a pevnost pleti.
1 820,00 Kč s DPH
1 638,00 Kč s DPH