Gernétic - Vital Transfer Corps - Speciální omlazující hormoceutický tělový krém, 150 ml

Krém obohacený o fytoestrogeny pro velmi zralou pokožku s pokročilými známkami stárnutí vlivem ubývajících hormonů (estrogenů) – povolená, ztenčená a povadlá pokožka vykazující ztrátu objemu, pevnosti a pružnosti.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91509
Datum dodání: 24 hodin
balení 150 ml
2 208,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic VITAL TRANSFER CORPS - Speciální hormoceutický tělový krém s omlazujícím efektem

„Žena je agregátem cestujících hormonů“.
Dr. Albert Laporte, zakladatel francouzské kosmetiky GERnétic

Speciálně vytvořený krém obohacený o fytoestrogeny pro velmi zralou pokožku s pokročilými známkami stárnutí vlivem ubývajících hormonů (estrogenů) – povolená, ztenčená a povadlá pokožka vykazující ztrátu objemu, pevnosti a pružnosti.

Důmyslně vybrané aktivní složky pomáhají udržet a postupně zlepšit vzhled a stav pokožky. Zvyšují její hustotu, objem a pevnost, vyhlazují pokožku a navrací mladistvější vzhled

Aktivní složky:

  • Fytoestrogeny získané ze sójových bobů a chmelu (mimetikum přirozených hormonů).
  • Bílý včelí vosk, skvalen– zkvalitnění hydrolipidového filmu.
  • Nativní kolagen, chondroitin – zlepšení struktury pokožky a tkání.
  • Ušlechtilé oleje (Sacha Inci, sladké mandle, Brutnák lékařský) - posílení hydrolipidového filmu, regenerace.
  • Výtažky z vilínu, vinných listů a Listnatce pichlavého – odstranění pocitu těžkých nohou, zlepšení stavu křečových žil.
  • Kalcium, organický křemík, peptidy – zlepšení struktury a hutnosti pokožky.
  • Mořské oligosacharidy – regenerace.
  • Vitamíny, aminokyseliny, stopové prvky.

Účinky: Aktivní složky pomáhají udržet a postupně zlepšit vzhled a stav pokožky. Zvyšují její hustotu, objem a pevnost a navrací mladistvější vzhled.


Vital Transfer Corps můžeme kombinovat se všemi přípravky GERnétic na ošetření těla. Přípravek byl důkladně testován dermatologickou kontrolou.

Domácí péče: Krém s bohatou texturou aplikujeme v malém množství 1-2krát denně na pokožku v místech, která mají tendenci ochabovat. Lehkým vtíráním zapracujeme do vstřebání. Přípravek lze použít na celé tělo jako tělový krém.
K dosažení optimálního efektu je důležitá pravidelná denní aplikace. Jen tak pokožka získá potřebné aktivní látky ke zlepšení vzhledu a kvality.

Balení: 150 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Vital Transfer Visage - Speciální omlazující hormoceutický krém na obličej, 50 ml

Speciálně vytvořený krém obohacený o fytoestrogeny pro velmi zralou pleť s pokročilými známkami stárnutí vlivem ubývajících hormonů (estrogenů) – extrémně suchá pleť, ztráta elasticity a objemu, hluboké vrásky.
1 466,00 Kč s DPH
1 319,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Tropo Plus - Denní hydratační krém, 40 ml

Gernétic TROPO PLUS Denní hydratační krém. Velmi lehký krém se snadným vstřebáváním, speciálně vytvořený pro ochranu a regeneraci suché pleti. Dobře se roztírá a nezanechává pocit mastnoty. Účinně chrání proti paprskům UVA i UVB.
1 272,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Lift Creme - Liftingový krém na oční okolí, rty a krk, 40 ml

Gernétic LIFT CREME je přípravek pro péči o krásné oční okolí, rty a krk. Účinkuje zejména na těžko vyhladitelné vrásky a bojuje proti přirozenému ochabování očního víčka. Navrací pokožce hebkost, pevnost a jas.
1 806,00 Kč s DPH
1 625,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Créme GG - Denní rozjasňující krém s optickou korekcí, 30 ml

Crème GG stírá hranice mezi péčí o pleť a líčením. poskytuje i základní ochranu proti UV záření SPF 6+. Vhodný pro všechny typy pleti, používá se jako denní báze nebo jako podklad pod make-up. Výborně se roztírá, je parfemovaný jemnou vůní.
998,00 Kč s DPH
možnost slevy