Gernétic - Vasco - Speciální krém pro citlivou pleť, 30 ml

Gernétic VASCO Speciální krém na křehké kapiláry. Jemný krém, který se téměř okamžitě vstřebává do pleti a vyvolává příjemný pocit jemnosti a hebkosti. Je určený k oživení a projasnění stárnoucí a vadnoucí pleti. Je velmi účinný na pleť s rozvíjející se kuperózou.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91341
Datum dodání: 24 hodin
balení 30 ml
1 402,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic VASCO Speciální krém na křehké kapiláry

Charakteristika Lehounká textura krému kouzlí se sny. Jaký je ten Váš? Laboratoře GERnétic přinášejí řešení pro citlivou pleť se sklonem k tvorbě žilek. Krém VASCO zabezpečuje rovnoměrné prokrvení pleti, dodává chybějící látky cévním stěnám a posiluje jemné kapiláry. Žilky postupně světlají a dále se nerozšiřují. Pleť zůstává barevně vyrovnaná, projasněná a svěží. Extrakty podbělu, chmelu a šalvěje pleť hojí a zjemňují. Najděte cestu ke svým snům…

Vasco je speciální kosmetický produkt pro citlivou pleť a křehké kapiláry. Poskytuje komfort a hebkost, zanechává přirozený vzhled pokožky a chrání ji před vnějšími vlivy.

Jemný krém, který se téměř okamžitě vstřebává do pleti a vyvolává příjemný pocit jemnosti a hebkosti. Je určený k oživení a projasnění stárnoucí a vadnoucí pleti. Díky účinkům, které zabezpečí rovnoměrné prokrvení pokožky, je (ve spojení s krémem SYNCHRO) velmi účinný na pleť s rozvíjející se kuperózou.

Aktivní složky:

  • estery mastných kyselin
  • fytostimulátory složené z výtažku heřmánku, třezalky, proskurníku, podbělu, chmelu, měsíčku (hojivé, zjemňující, tišící účinky )
  • výtažky z šalvěje (desinfekční a stahující účinky)
  • glycinová aminokyselina
  • vitaminy PP, E
  • aktivní výtažek získaný biotechnologickou cestou

Účinky: Stimuluje krevní oběh a rovnoměrné prokrvení pokožky, osvěžuje unavenou pleť. Spolu s přípravkem SYNCHRO dodává cévním stěnám chybějící látky, posiluje jemné kapiláry. Pleť se postupně vyrovnává, žilky zesvětlají a kuperóza se dále nerozšiřuje. Desinfekční a hojivé účinky mají příznivý vliv na zklidnění pleti.
Krém VASCO nepoužíváme na akné.

Domácí péče: Krém VASCO používáme při večerní péči o pleť. Po odlíčení mlékem GLYCO a tonikem FIBRO, případně aplikaci buněčného stimulátoru MITO SPECIAL + naneseme na problematické partie krém VASCO. Necháme dobře vstřebat. Následně aplikujeme velmi malé množství krému SYNCHRO.
Pokud je problém rozšířených žilek hlubší, použijeme krém VASCO i při ranní péči o pleť. Po očištění mlékem GLYCO a tonikem FIBRO, naneseme přípravek VASCO. Pak nanášíme další specifické výrobky.

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Mito Special+ - Buněčný stimulátor, 20 ml

Gernétic MITO SPECIAL+ první buněčný stimulátor mládí, který dokáže působit ve všech vrstvách pokožky a pečovat o každou buňku zvlášť. Anti-agingový efekt oživuje unavenou pleť a redukuje jednotlivé vrásky v jejich hloubce i šíři.
1 596,00 Kč s DPH
1 436,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Hydra Ger - Hydratační maska pro suchou a citlivou pleť, 50 ml

Maska HYDRA GER Gernétic zabezpečuje optimální hydrataci a zdraví bazálních buněk pleti. Výsledkem péče HYDRA GER je přirozená vláčnost a jemnost pleti. Hydra Ger pomáhá urychlit obnovu epidermálních buněk pomoci optimální hydratace.
1 312,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Synchro 2000 - Regenerační a výživný krém, 50 ml

Krém SYNCHRO 2000 regeneruje a omlazuje kožní buňky, má vliv na obnovení rovnováhy pleti, působí proti vzniku volných radikálů a zamezuje tak předčasnému stárnutí pleti. Struktura tohoto produktu je jemnější a méně mastná než u krému SYNCHRO. Jeho účinné látky jsou však totožné.
2 116,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Fibro - Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum, 200 ml

Pleťové tonikum FIBRO má čistící, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Odstraňuje poslední nečistoty, aktivuje buněčné dýchání a vyrovnává pH. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit. Neobsahuje alkohol!
822,00 Kč s DPH
740,00 Kč s DPH