Gernétic - Vasco - Speciální krém pro citlivou pleť, 50 ml

Gernétic VASCO Speciální krém na křehké kapiláry. Jemný krém, který se téměř okamžitě vstřebává do pleti a vyvolává příjemný pocit jemnosti a hebkosti. Je určený k oživení a projasnění stárnoucí a vadnoucí pleti. Je velmi účinný na pleť s rozvíjející se kuperózou.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91342
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
2 026,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic VASCO Speciální krém na křehké kapiláry

Charakteristika Lehounká textura krému kouzlí se sny. Jaký je ten Váš? Laboratoře GERnétic přinášejí řešení pro citlivou pleť se sklonem k tvorbě žilek. Krém VASCO zabezpečuje rovnoměrné prokrvení pleti, dodává chybějící látky cévním stěnám a posiluje jemné kapiláry. Žilky postupně světlají a dále se nerozšiřují. Pleť zůstává barevně vyrovnaná, projasněná a svěží. Extrakty podbělu, chmelu a šalvěje pleť hojí a zjemňují. Najděte cestu ke svým snům…

Vasco je speciální kosmetický produkt pro citlivou pleť a křehké kapiláry. Poskytuje komfort a hebkost, zanechává přirozený vzhled pokožky a chrání ji před vnějšími vlivy.

Jemný krém, který se téměř okamžitě vstřebává do pleti a vyvolává příjemný pocit jemnosti a hebkosti. Je určený k oživení a projasnění stárnoucí a vadnoucí pleti. Díky účinkům, které zabezpečí rovnoměrné prokrvení pokožky, je (ve spojení s krémem SYNCHRO) velmi účinný na pleť s rozvíjející se kuperózou.

Aktivní složky:

  • estery mastných kyselin
  • fytostimulátory složené z výtažku heřmánku, třezalky, proskurníku, podbělu, chmelu, měsíčku (hojivé, zjemňující, tišící účinky )
  • výtažky z šalvěje (desinfekční a stahující účinky)
  • glycinová aminokyselina
  • vitaminy PP, E
  • aktivní výtažek získaný biotechnologickou cestou

Účinky: Stimuluje krevní oběh a rovnoměrné prokrvení pokožky, osvěžuje unavenou pleť. Spolu s přípravkem SYNCHRO dodává cévním stěnám chybějící látky, posiluje jemné kapiláry. Pleť se postupně vyrovnává, žilky zesvětlají a kuperóza se dále nerozšiřuje. Desinfekční a hojivé účinky mají příznivý vliv na zklidnění pleti.
Krém VASCO nepoužíváme na akné.

Domácí péče: Krém VASCO používáme při večerní péči o pleť. Po odlíčení mlékem GLYCO a tonikem FIBRO, případně aplikaci buněčného stimulátoru MITO SPECIAL + naneseme na problematické partie krém VASCO. Necháme dobře vstřebat. Následně aplikujeme velmi malé množství krému SYNCHRO.
Pokud je problém rozšířených žilek hlubší, použijeme krém VASCO i při ranní péči o pleť. Po očištění mlékem GLYCO a tonikem FIBRO, naneseme přípravek VASCO. Pak nanášíme další specifické výrobky.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Synchro - Regenerační a výživný krém, 50 ml

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu. Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
2 366,00 Kč s DPH
2 129,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Synchro 2000 - Regenerační a výživný krém, 50 ml

Krém SYNCHRO 2000 regeneruje a omlazuje kožní buňky, má vliv na obnovení rovnováhy pleti, působí proti vzniku volných radikálů a zamezuje tak předčasnému stárnutí pleti. Struktura tohoto produktu je jemnější a méně mastná než u krému SYNCHRO. Jeho účinné látky jsou však totožné.
2 232,00 Kč s DPH
2 009,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Ger Peel - Peeling pro efekt „nové“ pleti, 90 ml

GER PEEL je určen k peelingu pokožky obličeje. Obsahuje speciální mikročástice, jejichž aktivní složky pronikají hluboko do pokožky, odstraňují „staré" odumřelé buňky a aktivují buněčné dýchání. Pleť zůstává jemná, hladká a projasněná. GER PEEL zvyšuje účinnost následně nanášených krémů.
1 764,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Fibro - Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum, 200 ml

Pleťové tonikum FIBRO má čistící, stimulační, hojivé a zjemňující účinky. Podporuje lehké prokrvení, které usnadňuje proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Odstraňuje poslední nečistoty, aktivuje buněčné dýchání a vyrovnává pH. Tonizační vlastnosti vyvolávají svěží pocit. Neobsahuje alkohol!
868,00 Kč s DPH
možnost slevy