Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - pokračovací K44A 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - pokračovací - Sportovní kúra pro muže - pokračovací - Pokračovací kúra po využívání sestavy tinktur K44. Kúra podporuje kardiovaskulární systém, chrání srdce. Dodává sílu, kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Posiluje schopnost adaptace ke stresu, přispívá k pročištění těla.
Výrobce: Naděje
Kód: K44A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
727,00 Kč s DPH
645,00 Kč s DPH
82,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - pokračovací - Sportovní kúra pro muže - pokračovací

Pokračovací kúra po využívání sestavy tinktur K44. Kúra podporuje kardiovaskulární systém, chrání srdce. Dodává sílu, kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Posiluje schopnost adaptace ke stresu, přispívá k pročištění těla.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat gotu-kolu, schizandru, rozchodnici, po využití lahvičky rozchodnice vezmete černý rybíz s betaglukanem a pokračujete v užívání s gotu-kolou a schizandrou, pokud dojdou tak bez nich, po využití lahvičky černého rybízu s betaglukanem vezmete jinan a doužívat.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

Štítky produktu