Naděje - Doplněk z bylin pro podporu kloubního a pohybového aparátu - pokračovací K21A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu kloubního a pohybového aparátu - pokračovací - Pokračovací kúra. Cílem této kúry je posílit pohyblivost pohybového aparátu. Kúra je složená z bylinných a pupenových výtažků.
Výrobce: Naděje
Kód: K21A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
496,00 Kč s DPH
434,00 Kč s DPH
62,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu kloubního a pohybového aparátu - pokračovací - Pokračovací kúra. Cílem této kúry je posílit pohyblivost pohybového aparátu. Kúra je složená z bylinných a pupenových výtažků.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry:Současně kapat lahvičky topol a bříza, po využití břízy vezmete směs černý rybíz-borovice-vinná réva a pokračujete v užívání s topolem. Pokud vám dojde tak bez něho. Po využití směsi černého rybízu-borovice-vinné révy vezmete buk a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Kúra pro podporu pohybového aparátu a kloubů

Co o kúře říká říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Přírodní pomoc při potížích s klouby

Mgr. Jarmila Podhorná doporučuje vyzkoušet bylinné oleje a mastikoupele nebo spreje s rostlinnými výtažky.

Štítky produktu