Naděje - Doplněk z bylin pro udržování kvality pokožky K14 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování kvality pokožky - ke zmírnění alergických projevů na pokožce - kožní alergie, ekzémy, zhoršená kvalita kůže - Kúra působí v orgánech a tkáních proti výskytu mikrobů, které mj. zhoršují kvalitu a funkci kůže.
Výrobce: Naděje
Kód: K14
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
522,00 Kč s DPH
455,00 Kč s DPH
67,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování kvality pokožky - ke zmírnění alergických projevů na pokožce - kožní alergie, ekzémy, zhoršená kvalita kůže

Kúra působí v orgánech a tkáních proti výskytu mikrobů, které mj. zhoršují kvalitu a funkci kůže.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury penízovku a grep, po využití lahvičky grepu vezmete místo ní černý rybíz a pokračujete v užívání s penízovkou, pokud vám dojde tak bez ní. Po využití černého rybízu vezmete kalinu a doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Udržování kvality pokožky

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu