Naděje - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému - pokračovací K11A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému - pokračovací - Křečové žíly, hemeroidy - Pokračovací kúra podporuje vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržovat zdravou funkci cévního systému. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K11.
Výrobce: Naděje
Kód: K11A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
461,00 Kč s DPH
394,00 Kč s DPH
67,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z byliny jako pomoc při zlepšení činnosti cévního systému - pokračovací - Křečové žíly, hemeroidy

Pokračovací kúra podporuje vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržovat zdravou funkci cévního systému. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K11.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat echinaceu, ostropestřec, břízu, po využití břízy vezmete jeřáb oskeruši a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Zlepšení činnosti cévního systému

Jak zlepšit činnost cévního systému, jater a žlučníku radí Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu