Plantur 39 Aktivní kapsle proti vypadávání vlasů pro ženy 60 kapslí

Aktivní kapsle Plantur39 proti vypadávání vlasů u žen - zabraňuji zvýšenému vypadávání vlasů u žen po menopauze. Posiluje struktury a odolnosti vlasů. Komplex vitaminů, stopových prvků a výtažku z jadérek hroznového vína posiluje vlasové kořínky zevnitř.
Výrobce: Dr. Kurt Wolff
Kód: 70178
EAN: 4008666701787
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 60 ml
398,00 Kč s DPH
348,00 Kč s DPH
50,00 Kč s DPH
 

Plantur39 Aktivní kapsle proti vypadávání vlasů pro ženy - Pro intenzívní vnitřní kúru vlasových kořínků
Aktivní kapsle Plantu 39 proti vypadávání vlasů u žen jsou vhodné při zvýšeném vypadávání vlasů, na posílení struktury a odolnosti vlasů, při stresu a pro období, kdy je organismus nadměrně zatížen a u žen po menopauze. Vnitřní kúru je možno aplikovat i při lámavých, jemných a slabých vlasech. Komplex vitaminů C, E, B1, B2, B6, B12, niacinu a stopových prvků (zinek, selen) aktivuje a posiluje vlasové kořínky zevnitř. Extrakt z jadérek hroznového vína obsahuje resveratrol, který příznivě ovlivňuje činnost genů spojených s procesem stárnutí. Silné antioxidanty (lycopin, beta-karoten) neutralizují působení volných radikálů a chrání tak vlasové kořínky před oxidativním stresem. Aktivní kapsle Plantur 39 neobsahují kofein

Použití: Užívají se dvě kapsle denně, jedna ráno a druhá večer, během jídla. Jedno balení je určeno pro měsíční intenzivní kúru. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Udržujte mimo dosah dětí. Nevystavujte vysokým teplotám.

TIP: zvyšuje efekt působení šamponu Plantur 39 a vlasového tonika Plantur 39.

Složení: Soy Bean Oil, Gelatin, Partially Hydrogenated Soy Bean Oil, Calcium Ascorbate, Glycerin, Nicotinamide, Beeswax, Dried Grape Seed Extract, Alpha-Tocopherol Acetate, Butterfat, Soy Lecithin, Sorbitol, Zinc Sulfate, Calcium Pantothenate, ß-Carotene, Vitamin B6, Pigments E141 and E171, Vitamin B1, Vitamin B2, Folic Acid, Biotin, Sodium Selenate, Vitamin B12

Balení: 60 kapslí

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Plantur 39 Fyto-kofeinové tonikum proti vypadávání vlasů pro ženy 200ml

Unikátní receptura s kofeinem chrání růst vlasů po menopauze před negativními účinky testosteronu. Účinné látky pronikají hluboko do vlasového folikulu a vytváří tak kofeinovou zásobárnu, ze které vlas čerpá až po dobu 24 hodin.
298,00 Kč s DPH
245,00 Kč s DPH
 

Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon pro jemné a lámavé vlasy 250ml

Fyto-kofeinový šampon - zabraňuje vypadávání vlasů u žen po menopauze. Ideální pro každodenní mytí vlasů. Fytoflavonoidy z bílého čaje zlepšují odolnost vlasových kořínků. Kofein zabraňuje testosteronu, aby odebíral kořínkům energii.
298,00 Kč s DPH
245,00 Kč s DPH
 

Plantur 39 Fyto-kofeinový balzám pro jemné vlasy 150ml

Nový Fyto-kofeinový balzám nejen vlasy pěstí, ale podporuje svým účinkem Kofeinový šampon. Chrání tak vlasy před vypadáváním a uzavírá celý proces mytí. Určen speciálně pro jemné a lámavé vlasy. Pro snadnou úpravu, pevnost a větší objem
248,00 Kč s DPH
208,00 Kč s DPH
 

Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon Color pro barvené a poškozené vlasy 250ml

Fyto-kofeinový šampon Color pro barvené a zatěžované vlasy s přírodním pšeničným extraktem a provitaminem B5 upravuje a zlepšuje stav vlasů. Poškozená vlasová struktura je vyhlazena a vlasy získávají intenzivní lesk.
298,00 Kč s DPH
245,00 Kč s DPH