TML Malavit kapky - kosmetický hygienický přípravek 30ml

Malavit - Přírodní kosmetický hygienický přípravek z Altaje pro péči o problematickou pokožku (akné, komedony, vyrážky). Malavit je vysoce účinný para farmaceutický a kosmetický prostředek k vnějšímu použití včetně sliznic uší, nosu, krku a genitálií, se silným antiseptickým a antibakteriálním účinkem. Je určen prakticky pro všechny druhy aerobních a anaerobních infekcí, má silný antivirový, protiplísňový a dezodorační účinek.
Kód: ZB38
Datum dodání: Dočasně nelze dodat
Balení 30 ml
335,00 Kč s DPH
275,00 Kč s DPH
60,00 Kč s DPH
 

TML - Malavit kapky-  Přírodní kosmetický hygienický přípravek z Altaje pro péči o problematickou pokožku (akné, komedony, vyrážky ...).

Malavit je vysoce účinný para farmaceutický a kosmetický prostředek k vnějšímu použití včetně sliznic uší, nosu, krku a genitálií, se silným antiseptickým a antibakteriálním účinkem. Je určen prakticky pro všechny druhy aerobních a anaerobních infekcí, má silný antivirový, protiplísňový a dezodorační účinek.

Malavit je univerzální hygienický přírodní tekutý přípravek vhodný zejména pro péči o problematickou pokožku. Má chladivý, preventivní a desinfekční účinek.

Způsob použití: Pouze k vnějšímu použití. Na problematickou aplikujte 3-4x denně. Neoplachujte. Nejsou známy žádné vedlejší účinky.

Upozornění: Výrobek neobnovuje, nemění a neupravuje fiziologické funkce organismu.

Složení (Ingredients): strukturovaná ionizovaná voda, glycerin, kyselina mléčná, měď, síran měďnatý, živice, cedrová pryskyřice, březové a borovicové pupeny, dubová kůra, mumio, kamenný olej, čaga, bylinné extrakty (oman, pampeliška, měsíček, řebříček, máta, tymián, podběl, heřmánek, puškvorec, šalvěj, smil, echinacea, jitrocel, vlaštovičník).

Skladujte při pokojové teplotě 5 - 25 °C.

Země původu: Rusko

Distributor: TML a.s., Zábrdovická 2, 615 00 Brno - Zábrdovice

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Artyčok - speciální výluh SV22 50 ml

Naděje Podhorná - Artyčok - speciální výluh - Patří k nejlepším prostředkům zlepšujícím činnost jater a žlučníku. Zvyšuje tvorbu žluči a podporuje detoxikační činnost jater a vylučování škodlivin močí. Snižuje hladinu krevního cukru a je dobrým pomocníkem při diabetu. Pro své protialergické působení se používá při problémech s ekzémem. Celkově zlepšuje trávení a pomáhá při redukci hmotnosti. Je dokázané také zlepšení při problémech astmatu a revmatismu.
165,00 Kč s DPH
139,00 Kč s DPH