TML Pantohematogen sirup BIO - Extrakt z maralích parohů 250ml

Pantohematogen sirup - Hlavní složkou tohoto sirupu je extrakt z maralích parohů, který obsahuje řadu aminokyselin, fosfolipidy, nukleové kyseliny, minerály, vitamíny, steroly a další látky. Používá se jako tonikum v rekonvalescenci, při únavě, tělesné a psychické slabosti, při nízkém tlaku, na povzbuzení pohlavní síly a aktivity na podporu imunitního systému a udržení vitality do vysokého věku.
Kód: ZB48
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
304,00 Kč s DPH
270,00 Kč s DPH
34,00 Kč s DPH
 

TML - Pantohematogen sirup BIO-  Sirup s extraktem z paroží jelena marala

Hlavní složkou tohoto sirupu je extrakt z maralích parohů, který obsahuje řadu aminokyselin, fosfolipidy, nukleové kyseliny, minerály, vitamíny, steroly a další látky. Používá se jako tonikum v rekonvalescenci, při únavě, tělesné a psychické slabosti, při nízkém tlaku, na povzbuzení pohlavní síly a aktivity na podporu imunitního systému a udržení vitality do vysokého věku.

Posilující přípravek obsahuje výtažek z parohů jelena marala, který je tradičním produktem pocházejícím zejména z oblastí styku Evropy a Asie. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pomáhá udržovat normální tvorbu kolagenu pro funkci cév, kostí, chrupavek, kůže a zubů. Podporuje funkci imunitního systému, pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem způsobeným volnými radikály.

Způsob použití: 1 – 2 polevkové lžíce (15-30 ml) ve sklenici čaje nebo teplé vody 3x za den během jídla.

Skladujte při pokojové teplotě 5 - 25 °C.

Země původu: Rusko

Distributor: TML a.s., Zábrdovická 2, 615 00 Brno - Zábrdovice

Balení: 250 ml

Štítky produktu