Alcina - Strukturovací styling-sprej 100 ml

= NEUSTÁLE NOVÉ, KAŽDÝ DEN JINÉ – lví hřívou, uhlazeným, nebo třeba nedbale upraveným lookem. Účesu dodává silné zpevnění, ale stále zachovává jeho lehkost a pohyb a vlasy nemastí.
Výrobce: Alcina
Kód: 14431
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 100 ml
270,00 Kč s DPH
 

Alcina Strukturovací styling-sprej - Jiný účes každý den.

Tento stylingový sprej vám umožní překvapovat každý den jiným účesem. Ať už toužíte po nedbale upraveném účesu, uhlazeném looku nebo stylu á la lví hříva, bude vám #Strukturovací styling-sprej skvělým pomocníkem. Je vhodný do suchých i mokrých vlasů a účesu dodává silné zpevnění. Stále však zachovává jeho lehkost, pohyb a vlasy nemastí. Díky tomu je vhodný i pro jemné vlasy. Po nanesení můžete účes vytvarovat přes kartáč i pomocí prstů.

Charakteristika:

  • silné zpevnění, ale zanechává pohyb ve vlasech
  • zpevnění u odrostů
  • dodává strukturu do účesu
  • přirozený vzhled vlasů, ale upravený
  • ideální pro úpravu pomocí prstů, i přes kartáč


Použití: Ideální pro úpravu pomocí prstů – protřepejte a upravujte. Nastříkejte do mokrých vlasů a vyfénujte. Nebo aplikujte do suchých vlasů a ty poté stočte, uhlaďte, spleťte nebo natočte. Nestříkejte do očí.

Množství: 10-15 dávek podle délky vlasů

Balení: 100 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Objemový sprej na odrost 200 ml

Alcina Objemový sprej na odrost - účinný posilovač objemu pro jemné vlasy se silným a dlouhotrvajícím efektem! Jemné vlasy ihned získají potřebný objem. Účes zpevňuje a dodává vlasům pružnost. Flex 6 / Hold 6
350,00 Kč s DPH
325,00 Kč s DPH
 

Alcina - Oční stíny v tužce - Creamy Eye Shadow Stick - 010 Taupe 1 ks

Creamy Eye Shadow Stick 010 Taupe má voděodolnou hebkou texturu, která přilne na víčko a nerozmazává se. Pro intenzivně zvýrazněné očí a perfektní nalíčení po celý den. Díky praktickému balení se rychle a jednoduše používají.
350,00 Kč s DPH
330,00 Kč s DPH
 

Alcina - Regenerační kúra - Pěsticí faktor 1 150ml

Hydratační receptura intenzivně regeneruje suché a porézní vlasy.Účinné látky z jadérek hroznového vína vyrovnávají strukturu vlasů a chrání před vysušením. Vlasy získají sametově hladký a lesklý povrch.
300,00 Kč s DPH
275,00 Kč s DPH
 

Alcina - Regenerační pěna 150 ml

Regenerační pěna s okamžitým efektem snadno a rychle proniká do vlasu. Hydratační komplex s lipidy zajišťuje vlasům lesk a vitalitu. Zejména barvené nebo suché vlasy jsou po aplikaci lépe rozčesatelné a hebké.
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH