Gernétic - Seino - Zpevňující tonikum na dekolt a poprsí, 200 ml

Gernétic SEINO Zpevňující tonikum na poprsí a dekolt - jemná tonizační voda určená k oživení, revitalizaci, zpevnění a modelaci poprsí. Tento produkt z rostlin bohatý na tonizační látky revitalizuje a posiluje kožní tkáně podpírající poprsí a připravuje je na nanesení speciálních kosmetických krémů.
Kód: 91411
EAN: 3700109211136
Datum dodání: 24 hodin
balení 200 ml
920,00 Kč s DPH
 

Gernétic SEINO Zpevňující tonikum na poprsí a dekolt

První krok ke kráse, o které jste vždy snila! SEINO tonizuje a revitalizuje pokožku poprsí. Stimuluje syntézu kolagenu a elastenu, a tím umožňuje zpevnění a modelaci poprsí. Připravuje pokožku na příjem dalších aktivních látek. S bohatou složkou bio výtažků.

Jemná tonizační voda určená k oživení, revitalizaci, zpevnění a modelaci poprsí. Tento produkt z rostlin bohatý na tonizační látky revitalizuje a posiluje kožní tkáně podpírající poprsí a připravuje je na nanesení speciálních kosmetických krémů.

Aktivní složky:
  • rostlinné výtažky
    • chmel (antiseptické, tonizující, uklidňující účinky)
    • vilín (stahující a tonizující účinky)
    • ženšen (stimuluje, tonizuje, podporuje regeneraci kožních tkání)
  • estery mastných kyselin
  • aktivní výtažek bohatý na aminokyseliny, vitaminy a stopové prvky
  • biopeptidy Amphiphile Palmitoyl, Glycyl, Histidyl, Lysin

Účinky: SEINO stimuluje pokožku poprsí, vyvolává jemné prokrvení, má vliv na zpevňování podpůrných prsních tkání, připravuje pokožku na příjem dalších aktivních látek. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.

Domácí péče: Tonikum SEINO používáme při každém ošetření před aplikací buněčného stimulátoru ENDO SPECIAL+ a přípravku MACRO 2000. Aplikuje se na poprsí včetně bradavek – vždy do vstřebání. SEINO lze použít též jako prevenci proti pokleslosti poprsí.

Balení: 200 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Macro 2000 - Krém na zpevnění a modelaci poprsí a dekoltu, 90 ml

Gernétic MACRO 2000 Krém na zpevnění a modelaci poprsí. Pokožce prsou a dekoltu navrací její obvyklou pevnost, elastičnost a hebkost. Má významný modelační a vypínací efekt, působí zároveň jako prevence poklesnutí prsou.
2 946,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Endo Spécial+ - Buněčný stimulátor ke zpevňování a modelaci poprsí, 20 ml

Gernétic ENDO SPÉCIAL+ Buněčný stimulátor k výživě pokožky prsních tkání ke zpevňování a modelaci poprsí a dekoltu. Pokožka zůstává znatelně pružnější, pevnější a vypnutá. Výsledkem jsou půvabně tvarované kontury dekoltu s výrazným push-up efektem. Pro dlouhotrvající účinek a prevenci ochabování pokožky.
1 662,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Mito Special+ - Buněčný stimulátor, 20 ml

Gernétic MITO SPECIAL+ první buněčný stimulátor mládí, který dokáže působit ve všech vrstvách pokožky a pečovat o každou buňku zvlášť. Anti-agingový efekt oživuje unavenou pleť a redukuje jednotlivé vrásky v jejich hloubce i šíři.
1 748,00 Kč s DPH
1 573,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Immuno - Čistící, regenerační a protizánětlivá maska, 50 ml

Gernétic IMMUNO - Regenerační a protizánětlivá hluboce čistící maska pleť čistí, regeneruje, posiluje její imunitu a vyrovnává pH. Působením trojkomplexu vytváří na pleti speciální prostředí, v němž se nemohou množit zánětlivé bakterie, a tím dochází k odstranění zánětlivých projevů na kůži.
2 084,00 Kč s DPH
1 876,00 Kč s DPH