Gernétic set - DUO - Synchro 50 ml + Myo Myoso 30 ml + ampulky Tenseur Flash 2 x 1 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + intenzivní vyhlazující krém Myo Myoso 30 ml + 2 liftingové ampule pro zralou pleť Tenseur Flash 2 x 1 ml - K rannímu liftingu a projasnění pleti, k ošetření očního okolí a jiných problémových míst i ke zlepšení stavu pleti před slavnostním nalíčením.
Výrobce: Gernetic
Kód: 92513
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml + 30 ml + 2 x 1 ml
3 820,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set Coffret DUO Synchro (50 ml) a Myo Myoso (30 ml) + Tenseur Flash (2 x 1 ml) - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + intenzivní vyhlazující krém Myo Myoso 30 ml + 2 liftingové ampule pro zralou pleť Tenseur Flash 2 x 1 ml

Doporučujeme pro klientky:

  • K rannímu liftingu a projasnění pleti.
  • K ošetření očního okolí a jiných problémových míst.
  • Ke zlepšení stavu pleti před slavnostním nalíčením.

Osvědčené kombinace produktů zahalené do krásného zlatavého obalu, který vynikne pod vánočním stromečkem, se postarají o pěstěný vzhled tváře, krku i dekoltu se silou biotechnologií.

Sada obsahuje:

  • SYNCHRO - regenerační a výživný krém - Neparfemovaný krém výrazně mastné konzistence vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Přestože se jedná o mastný krém, nezanechává pocit mastnoty a velmi dobře se vstřebává. Stimuluje obnovu buněk a vyživuje je.
  • MYO MYOSO – intenzivní vyhlazující krém Krém s rychlým liftingovým efektem na vyhlazení vrásek a prozáření povadlé pleti.
  • TENSEUR FLASH – Ampulky jsou vhodné pro všechny typy pleti od věku 40+, kdy se na pleti začínají vyskytovat hlubší fixované vrásky. Sérum má okamžitý mechanický vypínací efekt na vrásky. Obsahuje biomimetický peptid působící na imunitní Langerhansovy buňky, což snižuje prozánětlivé faktory. Díky regeneračním a restrukturalizačním vlastnostem epidermis podporuje růst buněk a růst keratinocytů, bojuje proti efektům volných radikálů a předčasnému stárnutí.

Balení: Synchro 50 ml + Myo Myoso 30 ml + Tenseur Flash 2 x 1 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Gernétic - Créme GG - Denní rozjasňující krém s optickou korekcí, 30 ml

Crème GG stírá hranice mezi péčí o pleť a líčením. poskytuje i základní ochranu proti UV záření SPF 6+. Vhodný pro všechny typy pleti, používá se jako denní báze nebo jako podklad pod make-up. Výborně se roztírá, je parfemovaný jemnou vůní.
1 078,00 Kč s DPH
možnost slevy

Naděje - Brodecký redukční ortislim T2 50 ml

Naděje Podhorná - Brodecký redukční ortislim. Tato tinktura je směs ananasu, vinných hroznů a spiruliny. Podpora hubnutí, kontrola tělesné hmotnosti, celulitida, podpora střevní aktivity.
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH
 

Gemioptal TOP Q 60 kapslí

Gemioptal® TOP Q má pozitivní vliv na: Zrak - Kardiovaskulární systém - Nervovou soustavu - Imunitní systém - Správnou funkci mozku a srdce. Je jedinečný přípravek určený k péči o zrak s obsahem makulárních pigmentů zeaxanthinu a FloraGLO® luteinu. Další složky zinek a DHA (omega-3 mastná kyselina) přispívají k udržení normálního stavu zraku, DHA podporuje i správnou funkci mozku a srdce.
399,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Glyco - Čistící a odličující regenerační mléko, 200 ml

Pleťové mléko GLYCO rozpouští líčidla, uvolňuje a vytlačuje nečistoty z hloubky pórů pokožky. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé buňky. Tento jemný, osvěžující odličovač přináší komfortní výživu, pohodlí a hebkost a zanechává Vaši pokožku svěží, jemnou a zářivě čistou.
934,00 Kč s DPH
841,00 Kč s DPH