Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci hormonální aktivity a pro podporu sexuální schopnosti u mužů K8 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci hormonální aktivity a pro podporu sexuální schopnosti u mužů - pro harmonizaci hormonální nerovnováhy u mužů - neplodnost muži - Sestava z tinktur zajišťuje účinnou podporu mužské sexuální touhy a aktivity. Kúra odporuje plodnost a harmonizuje hormonální aktivitu. Kúra se skládá z tinktur pupenů rostlin a bylinných výtažků.
Výrobce: Naděje
Kód: K08
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
632,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
87,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci hormonální aktivity a pro podporu sexuální schopnosti u mužů - pro harmonizaci hormonální nerovnováhy u mužů - neplodnost muži

Sestava z tinktur zajišťuje účinnou podporu mužské sexuální touhy a aktivity. Kúra odporuje plodnost a harmonizuje hormonální aktivitu. Kúra se skládá z tinktur pupenů rostlin a bylinných výtažků.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně budete kapat Leuzea, dangšen, kotvičník a březové jehnědy, po využití lahvičky březových jehněd vezmete dub a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

 

Kúra pro harmonizaci a podporu sexuální schopnosti mužů

Co o této speciální kúře pro muže říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu