Naděje - Doplněk z bylin pro ochranu a podporu činnosti jater K30 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro ochranu a podporu činnosti jater - jako pomoc pro ochranu žlučníku a jater - Játra a žlučník - Sestava bylin a pupenů rostlin k podpoře správné funkce jater a tím k dobrému trávení. Kúra pomáhá při rekonvalescenci po prodělaných jaterních onemocněních, podporuje detoxikaci.
Výrobce: Naděje
Kód: K30
Datum dodání: 24 hodin
Balení 225 ml
606,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
71,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro ochranu a podporu činnosti jater - jako pomoc pro ochranu žlučníku a jater - Játra a žlučník

Sestava bylin a pupenů rostlin k podpoře správné funkce jater a tím k dobrému trávení. Kúra pomáhá při rekonvalescenci po prodělaných jaterních onemocněních, podporuje detoxikaci.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat lahvičky ostropestřec, leuzea a bříza, po využtií lahvičky břízy vezmete místo ní jalovec a pokračujete v užívání s ostropestřecem a leuzeou, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití lahvičky jalovce vezmete žito a doužívat. Po doužívání doporučujeme pokračovací kúru K30A.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

 

Podpora funkce jater

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu