Naděje - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému K35 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému - Regenerace po infarktu - Sestava z bylin napomáhajících regenerovat cévní stěny, podporujících lepší prokrvení mozku a zlepšujících celkový stav kardiovaskulárního systému. Má celkově posilující účinky, snižuje hladinu cholesterolu, doporučuje se její dlouhodobější užívání.
Výrobce: Naděje
Kód: K35
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
571,00 Kč s DPH
505,00 Kč s DPH
66,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému - Regenerace po infarktu

Sestava z bylin napomáhajících regenerovat cévní stěny, podporujících lepší prokrvení mozku a zlepšujících celkový stav kardiovaskulárního systému. Má celkově posilující účinky, snižuje hladinu cholesterolu, doporučuje se její dlouhodobější užívání.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat třezalku, jinan, pelargonii a břízu, po využití lahvičky břízy vezmete lísku a doužívat. Po doužívání doporučujeme pokračovací kúru K35A.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Harmonizace kardiovaskulárního systému

Jak harmonizovat kardiovaskulární systém radí Mgr. Jarmila Podhorná.

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému - pokračovací K35A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu revitalizace oběhového systému - pokračovací - Regenerace po infarktu - Pokračovací sestava z bylin napomáhajících posilovat cévy a umožňujících prokrvení mozku. Doporučuje se v období rekonvalescence a pro dlouhodobější užívání. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K35.
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH