Naděje - Doplněk z bylin pro celkové posílení organismu - pokračovací K9A 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro celkové posílení organismu - pokračovací - Pokračovací kúra pro zvýšení imunity - Imunita - Pokračující kúra po využívání startovací kúry K09. Kúra zaměřená na posilu organismu a na stimulaci jeho obranného systému.
Výrobce: Naděje
Kód: K09A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
606,00 Kč s DPH
525,00 Kč s DPH
81,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro celkové posílení organismu - pokračovací - Pokračovací kúra pro zvýšení imunity - Imunita

Pokračující kúra po využívání startovací kúry K09. Kúra zaměřená na posilu organismu a na stimulaci jeho obranného systému.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně budete kapat schizandru, leuzeu a břízu. Po využívání břízy nasadit černý rybíz. Po vybrání černého rybízu nasadit ořešák a doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

 

Pokračovací kúra pro zvýšení imunity

Co o této kúře posílení organismu a zvýšení imunity říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu