Gernétic - Ger Peel - Peeling pro efekt „nové“ pleti, 125 ml

GER PEEL je určen k peelingu pokožky obličeje. Obsahuje speciální mikročástice, jejichž aktivní složky pronikají hluboko do pokožky, odstraňují „staré" odumřelé buňky a aktivují buněčné dýchání. Pleť zůstává jemná, hladká a projasněná. GER PEEL zvyšuje účinnost následně nanášených krémů.
Výrobce: Gernetic
Kód: 91313
Datum dodání: 24 hodin
balení 125 ml
1 895,00 Kč s DPH
možnost slevy

GER PEEL Peeling pro efekt „nové" pleti

Obsahuje speciální mikročástice, jejichž aktivní složky pronikají hluboko do pokožky, odstraňují „staré" odumřelé buňky a aktivují buněčné dýchání. Pleť zůstává jemná, hladká a projasněná. GER PEEL zvyšuje účinnost následně nanášených krémů.
Krém, určený k odstraňování odumřelých buněk, tukových výměšků a ostatních nečistot. Obsahuje jemnou brusnou složku, která se během aplikace částečně rozpadá. Abrazivní složka je kulatá, a proto nezpůsobuje poškození pleti. Přípravek je určen k peelingu pokožky obličeje.

Aktivní složky:

  • brusná složka
  • výtažky z okurky, arniky a břízy (zjemňující a zklidňující účinky)

Účinky: Odstraněním odumřelých buněk se zlepšuje průchodnost kůže a okysličování buněk. Zvyšuje se účinnost kosmetických přípravků, které jsou následně aplikovány. V důsledku rychlejšího obnovování buněk se pokožka omlazuje, je jemnější, hladší, pleť se prosvětluje.

Domácí péče: Krém Ger peel aplikujeme na pleť maximálně 1x týdně na očištěnou pokožku mlékem Glyco a tonikem Fibro, aplikujeme lehkými, krouživými pohyby po dobu min. 10 sekund. Nanášení je třeba provádět vždy velmi zvolna a mírně. Aktivní složka se vstřebá do pokožky, abrazivní složka zůstane na povrchu a odstraní se vlažnou vodou.
Pozor! Nikdy nepoužíváme GER PEEL na podrážděnou pokožku, nenanášíme do blízkosti očí.

Balení: 125 ml