GERnétic - Sety Limitované - Vánoční

LIMITOVANÉ EXKLUZIVNÍ VÁNOČNÍ SADY - BALÍČKY - SETY - COFFRETY

gernetic-vanocni-sety

VÁNOČNÍ COFFRETY DUO KOSMETIKY GERNÉTIC - TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠI PLEŤ

Pro každodenní péči o náročnou pokožku jsme připravili sety těch nejoblíbenějších přípravků GERnétic. Osvědčené kombinace produktů zahalené do krásného zlatavého obalu, který vynikne pod vánočním stromečkem, se postarají o pěstěný vzhled tváře, krku i dekoltu se silou biotechnologií. Hedvábné textury, příjemné vůně, a hlavně brzy viditelné účinky. V nabídce je pětice Coffret DUO, každý set je sestaven tak, aby řešil specifické potřeby pokožky.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Gernétic sada luxusní liftingové řady LES PARFAITS DEN - La Crème Jeunesse 30 ml + Le Concentré Réparateur 17 ml

Gernétic set LES PARFAITS DEN - luxusní rozjasňující a liftingový krém La Crème Jeunesse 30 ml a luxusní regenerační liftingové sérum Le Concentré Réparateur 17 ml - VÁNOČNÍ DOTEK LUXUSU - LIMITOVANÁ NABÍDKA KOSMETIKY LES PARFAITS ZA SKVĚLOU CENU.
7 350,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic sada luxusní liftingové řady LES PARFAITS NOC - La Crème Anti-Temps 30 ml + Le Concentré Réparateur 17 ml

Gernétic set LES PARFAITS NOC - luxusní reparační noční krém La Crème Anti-Temps 30 ml a luxusní regenerační liftingové sérum Le Concentré Réparateur 17 ml - VÁNOČNÍ DOTEK LUXUSU - LIMITOVANÁ NABÍDKA KOSMETIKY LES PARFAITS ZA SKVĚLOU CENU.
5 960,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic Coffret Symbiose - Fibro 100 ml + Symbiose 40 ml + synchro 15 ml

Gernétic set Coffret Symbiose - Regenerační výživný denní a noční krém pro suchou pleť SYMBIOSE 40 ml + Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum FIBRO 100 ml + Regenerační a výživný krém SYNCHRO 15 ml
2 160,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set - Coffret DUO - Synchro 50 ml + Cytobi 30 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + Regenerační, výživný a omlazující krém Cytobi 30 ml - Pro zralou, stárnoucí a velmi suchou pokožku, pro unavenou demineralizovanou pleť, pro vyvážení fyziologických funkcí kůže a pro řešení ekzémů, jizviček, strií, popálenin (na obličeji i kdekoliv na celém těle).
4 640,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set - Coffret DUO - Synchro 50 ml + Nuclea 30 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + revitalizační a zklidňující krém Nuclea 30 ml - Ke zklidnění pleti při akné a řešení případných jizviček, jako denní regenerační krém pro zralou a stárnoucí pokožku.
3 590,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set - Coffret DUO - Synchro 50 ml + Myo Myoso 30 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + intenzivní vyhlazující krém Myo Myoso 30 ml - K rannímu liftingu a projasnění pleti, k ošetření očního okolí a jiných problémových míst i ke zlepšení stavu pleti před slavnostním nalíčením.
3 710,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set - Coffret DUO - Synchro 50 ml + Vasco 30 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + speciální krém na křehké kapiláry Vasco 30 ml - Ke zklidnění pleti a zvýšení odolnosti vůči vnějšímu prostředí, pro oživení a omlazení pleti, ke zlepšení stavu křehkých kapilár, popraskaných žilek a ke sjednocení a barevnému vyrovnání pokožky.
3 420,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set - Coffret DUO - Synchro 50 ml + Immuno 30 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + regenerační a protizánětlivá maska Immuno 30 ml - K pročištění pleti, k řešení zánětlivých projevů na pokožce, ke zjemnění pokožky s výraznými póry, k regeneraci mastné a smíšené pleti a k zatažení jednotlivých zánětlivých míst (aplikujeme lokálně).
3 060,00 Kč s DPH
možnost slevy